.

BANMU слика животинско Ѕид Уметност Сликарство платно сликарство постер Луди Боксер Отпечатоци На Платно Сликата на Животните Слики

BANMU слика животинско Ѕид Уметност Сликарство платно сликарство постер Луди Боксер Отпечатоци На Платно Сликата

724.80
DEN 413.00 -43 %

Износ
Това е достапна


Без Рамка / печатите Само Платно
Материјал-Платно Сликарство (а Не на Страна на Нафта Сликарство) Пакет-Платно во цевка Тип-Без рамка за печатење платно сликарство Size1=30cm X60cm X2+30cm X80cm X2 Size2=20cm X40cm X2+20cm X60cm X2 1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен Забелешка 1.Бела граница е за рамката на секој penel.Големината мерење со рака,Не може да биде 1-2 см грешка. 2.За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот,не мат, не внатре во рамката, не надвор рамка. само платно 3.Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. 4.Овој одличен квалитет платно печатење е без insi де и надвор од рамката да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично photoframe големина и може да се подготвени рамка лесно. 5.Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини. Ако имате било каков проблем ,можете да ме контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро .Ви благодариме

Повеќе информации

Големина (Инчен):
20X40CMX2 20X60CMX2, 30x60cmx2 30x80cmx2
Бренд Име:
BANMU
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
GH2420
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Медиум:
нормално мастило