.

7pcs/set Едно парче ЗЛАТО VOL.3 Аниме Акција Фигури ПВЦ Колекција Модел играчки за божиќ подарок бесплатен превозот

7pcs/set Едно парче ЗЛАТО VOL.3 Аниме Акција Фигури ПВЦ Колекција Модел играчки за божиќ подарок бесплатен

863.52
DEN 622.00 -28 %

Износ
Това е достапна


Производ Висина : Околу 8cm
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% Нови
Совет Забелешка : Големината на Табелата За повикување само поради различни мерни методи, таму
1-2cm Отстапување / 1 INCH=2.54 СМ
С Е П
Како да се цел
Како да се плати
http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Достапните методи за плаќање
http : //help.aliexpress.com/categories_Payment.html

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Бренд Име:
LHLXFLYHIGH
Предупредување:
ве молиме не дозволувајте деца под 5 години да се игра
Возраст Опсег:
8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,> 14 Години,5-7 Години,Grownups
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Димензии:
8cm
Далечинска Контрола:
No
Број На Модел На:
ToyS1836SS
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Големина:
8cm