.

Регулатор на напон мотор ZhengKe 12V dc опрема за моторни ZD-5KT 3KT 5GT SVC оригинални делови

Регулатор на напон мотор ZhengKe 12V dc опрема за моторни ZD-5KT 3KT 5GT SVC оригинални делови

DEN 153.60

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Вртежен момент:
10
сертификација:
CE,ROHS,УЛ
Изградба:
Постојан Магнет
Употреба:
Брод,Home Апарат,Автомобил,Вентилатор,Електричен Велосипед
Излезна Моќност:
12W
Бренд Име:
ZHENGK
Тип:
Микро Мотор
Заштита На Функција:
Капе-доказ
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
Постојана Струја(A):
1A
Commutation:
четка
Број На Модел На:
32ZY25
Употреба:
Регулатор На Напон
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
3400rpm
Напон(V):
12v