.

5x г-дин г-ѓа Burlap Стол Банер Burlap Стол Знак Лак со Сјај во Прав Bunting Знаме Свадба Невестата и Младоженецот Оркестарот Партија Реквизити

5x г-дин г-ѓа Burlap Стол Банер Burlap Стол Знак Лак со Сјај во Прав Bunting Знаме Свадба Невестата и Младоженецот

914.88
DEN 787.00 -14 %

Износ
Това е достапна


Главната Боја : Каки bulrap ,бели букви со златен сјај во прав срце
Материјал : Висок Квалитет Burlap
Секоја Знаме Големина : прибл 19cm x 13cm /7.4"x 5.1"
целата Гарланд : околу 2 M Пакет се Вклучени : 5sets (1 Mr bunting вклучувајќи 2 знамиња,1 MRS bunting вклучувајќи 3 знамиња)
Оваа bunting burlap банерот е идеална декорација знаци за свадбена церемонија партија , тоа може да стане поинтересна. Додадете топла и романтична атмосфера за вашата свадба партија. Тоа е совршен реквизит за вашата свадба партија . Ние гарантираме дека компоненти на оваа точка сите се во добра состојба. Ви благодариме за вашата поддршка и купување.

Повеќе информации

Бренд Име:
vlovelife
Употреба:
Декорација
Стил:
Виси
Број На Модел На:
19cm*13cm
Тип:
Печатени
Ткаенини:
Bulap ткаенина
Знамиња & Банери Материјал:
burlap
Јарболот Материјал:
No