.

1pcs/многу 9*9mm трговија на Големо месинг топката цвет топка три ученици diy монистра монистра накит додатоци за изработка на накит

1pcs/многу 9*9mm трговија на Големо месинг топката цвет топка три ученици diy монистра монистра накит додатоци

47.52
DEN 38.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
30
Бренд Име:
MEIBEADS
Број На Модел На:
UF8638
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Големина:
9mm Pore size 1mm
is_customized:
yes
боја:
Злато