.

Бамбус Јаглен Рачно Изработени Сапун За Лице Маска За Чистење На Телото Туш Третираат Blackhead Смена Длабоко Прочистувачките Кора Исклучување На Лицето Се Соочуваат ?

Бамбус Јаглен Рачно Изработени Сапун За Лице Маска За Чистење На Телото Туш Третираат Blackhead Смена Длабоко

191.52
DEN 151.00 -21 %

Износ
Това е достапна


Бамбус Јаглен Рачно Изработени Сапун За Лице Маска За Чистење На Телото Туш Третираат Blackhead Смена Длабоко Прочистувачките Кора Исклучување На Лицето Се Соочуваат Со Сапун
Карактеристики :
Рачно изработени бамбус јаглен сапун се безбедни и безопасни за човечкото кожата
Со цел да се промовира регенерација на кожата, бледнеат лузна, белење, сјај.
Белење и навлажнувачки вашата кожа на лицето.
Масло-контрола и отстрани blackhead, длабоко се чистат порите 
Погоден за сите видови на кожа.
Описи :
Се однесува на лицето и нежно масажа, се мијат со вода, исто така, може да го стори бања, користење на чисти.
Богати со ретки-бамбус јаглен состав, одлични за нега на кожата ефект, масло за контрола на чистење, се намали порите на кожата, цврстина.
Ефикасно решение за проблеми со кожата како што се акните, blackhead.
Спецификации :
Главни состојки : шеј путер, бадемово масло, природни растителни суштина,crataegus monogyna овошен екстракт, хијалуронска киселина, екстракт од камилица, витамин Е, итн
Големина : 55x15mm
Боја : црна
Пакет се вклучени :
1 x Чисти Телото Туш Лекување

Повеќе информации

Тип На Објект:
Сапун
Сапун Тип:
бамбус јаглен сапун
Состојка:
бамбус јаглен
НЕТО-WT.:
100g
Бренд Име:
YANQINA
Број На Модел На:
бамбус јаглен рачно изработени сапун
Количина:
1