.

нова рунда Овча Стол Покрие Седиште Подлога Мек Тепих Влакнести Обична Кожа, Крзно Обичен Меки Област Килими Спалната соба Faux тепих Мат

нова рунда Овча Стол Покрие Седиште Подлога Мек Тепих Влакнести Обична Кожа, Крзно Обичен Меки Област

DEN 384.00

Износ
Това е достапна


купувачот покажува
здраво пријател ,ако не знаете како да се купат ,ве молиме cantact со мене ,ќе реагираат на вас кога ќе ја видите пораката

Повеќе информации

Големина:
30cm diameter, 50cm diameter, 60cm diameter, 80cm diameter, 100cm diameter, 120cm diameter
Материјал:
100% Најлон
Бренд Име:
Muzzi
Начини на Продажба:
1
Број На Модел На:
1
Шаблон Тип:
Цврста
Место:
дневна соба
Измијте Стил:
Рака Мие
Стил:
Европски и Американски Стил
Техника:
Машина Направени
Употреба:
Дома
дизајн:
no
Обликот:
no