.

UV Изложеност Единица за Топла Фолија Рампа Печатење PCB/ Смола Верзија за Печатење-надолу Машина/ PS Издание на Печатење Машина SC-280

UV Изложеност Единица за Топла Фолија Рампа Печатење PCB/ Смола Верзија за Печатење-надолу Машина/ PS Издание

DEN 2832.00

Износ
Това е достапна


ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛ
SC-280 UV Изложеност Единица за Топла Фолија Рампа Печатење PCB/ Смола Верзија за Печатење-надолу Машина/ PS Издание на Печатење Машина
Сликата покажува :
Answer : ___________________________ Note :
SC-280 мали букви, бидејќи школка е од железо, тоа е опремен со стакло, на Курир е фрлена, стакло рабовите некои исфрлен надвор е нормален (не влијае на нормалната), или долги цевки мора лабава имаше (инсталирате повторно е во ред)

Повеќе информации

Бренд Име:
YunlinLi
Состојба:
Нови
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
SC-280
Име на производ:
UV Изложеност Единица за Топла Фолија Рампа Печатење PCB
Напојување:
150-230V
моќност:
50W
Извор На Светлина:
8W x 6
бранова должина:
3500 * 4599
Време на експозиција:
0 ~ 5.5 минути континуирано прилагодливи
плоча горење област:
210 * 260 mm
Големина:
320 * 310 * 90 мм
Нето тежина:
5 кг
Англиски упатство:
Yes