.

Зимска јакна мажите висок квалитет топло монтажни волна лагер памук-поместена задебелување крзно паркови мажите бренд јакна руно грб

Зимска јакна мажите висок квалитет топло монтажни волна лагер памук-поместена задебелување крзно паркови мажите

5779.68
DEN 4162.00 -28 %

Износ
Това е достапна

Превозот 1.), ве молиме да ги споделите со нас. Можете да ја врати стоката во 7 дена по приемот во случај на боја грешка, големина на проблемот, дури и не ви се допаѓа тоа, но ве молиме бидете сигурни дека производот не се користи, ознака не се отстранети, а во оригиналната состојба. Услуги на клиентите 1. Во случај на rush hour или национални одложување, ќе биде подолг од 60 дена, ве молиме да бидат љубезно ве молиме да се разбере. *Сепак, ние не ќе ги покрие увоз обичај должност, ако е тоа потребно. Ние секогаш се декларираат стоката како подароци за да се избегне или намали царинските давачки и леснотија обичај постапка.Ако сакате да платите со Paypal,ве молиме contace мене. Наплата ќе се прифати & ослободување кога се врати производот е добро примени.Ова е неизбежна. Ако имате квалитетот проблем на стоката, ве молиме контактирајте со нас побрзо. Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 поени НСД.

Повеќе информации

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тежина:
1.8-2.0
Монтажни Дел:
Шапка Кој Се Одвојува,Лагер Монтажни
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Дебелина:
Волна Лагер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Стенд
Обвивка Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Џебови,Патентите
Материјал:
Кашмир,Памук
Бренд Име:
ZHAN ДИ JI СТП
Број На Модел На:
1358
Тип:
Редовни
Пополнување:
Памук
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Манжетната Стил:
Rib ракав
Боја Стил:
Цврста