.

Стрелаштво Соединение Снимање Лак со Прилагодливи Нерешено Тежина 40-60lbs Лево Десно Конкуренција Пракса Целна Лов Возрасни Лак

Стрелаштво Соединение Снимање Лак со Прилагодливи Нерешено Тежина 40-60lbs Лево Десно Конкуренција Пракса Целна

28943.52
DEN 26628.00 -8 %

Износ
Това е достапна


Стрелаштво Соединение Снимање Лак со Прилагодливи Нерешено Тежина 40-60lbs Лево Десно Конкуренција Пракса Целна Лов Возрасни Лак
Опис На Производот :
Предмет : 100% сосема нов ang висок квалитет
Име : Compoudn лак
Боја : Црна
Нерешено тежина : Прилагодлив 40-60 lbs
Се подготвуваат висина : 7.2 инчен
Нерешено должина : беа 25,5-29.1 инчен
Оска за да Оска : 29.5 инчи
ИБО брзина : 330 fps
Умешност : Левата рака, десната рака
Пакетот Вклучува :
1x Соединение лак
(Не inclue други производи)

Повеќе информации

Тип:
Лак
Употреба:
Лов
Број На Модел На:
M122,C039JXKSFHG
Бренд Име:
Д&П
Лак Тип:
Соединение Лак
производител:
Кина
Име:
Соединение Лак
боја:
Црна
Нерешено Тежина :
прилагодливи 40-60lbs
Се подготвуваат висина:
7.2 инчен
Нерешено Должина:
Беа 25,5-29.1 инчен
Оска за да Оска:
29.5 инчи
Умешност:
Лева десна рака
Пакет:
1 компјутер соединение лак
is_customzied:
Yes