.

Трговија на големо Сомот СТП Кожа Јаже, Верига Ѓердан Ѓердан За Жените Chokers Лигавче Јака Готски Ѓердани Chocker Colar Накит

Трговија на големо Сомот СТП Кожа Јаже, Верига Ѓердан Ѓердан За Жените Chokers Лигавче Јака Готски Ѓердани

15.84
DEN 14.00 -12 %

Износ
Това е достапна


[xlmodel]-[производи]-[25763]
[xlmodel]-[производи]-[25763]
[xlmodel]-[производи]-[25763]
[xlmodel]-[производи]-[25763]
[xlmodel]-[производи]-[25763]
[xlmodel]-[производи]-[25763]
[xlmodel]-[производи]-[25763]
[xlmodel]-[производи]-[25763]
[xlmodel]-[custom]-[25759]
Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !
Цел
Цел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .
Цел >$150 ,Слободни EMS/UPS/FEDEX/DHL/ТНТ...
5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел !
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[25761]
1. Прашање : што е вашиот Minimun цел ?
Мин.нарачката е 8 обезбеди бесплатен превозот од кина пост на сите земја;
Откако ќе брод, да обезбеди следење на број ,ќе чини околу 15-35 дена за да стигне до вас.
Ако ви се купат помалку од 8 ние ќе ја додадете 1.49$ како превозот цена на вашата нарачка.
2. Прашање : како може да ви обезбеди мене експрес испорака?
Кога цел повеќе од 180 долари, ве молиме изберете "кина пост" бесплатен превозот прво, плаќаат директно.
Откако ќе се плати, ние ќе го промени за да испратите за вас од страна на FEDEX, UPS-от, DHL,или ЕМС,само да се земе 7-15 дена за да стигне до вас, откако ние брод.
3. Прашање : дали ќе се обезбеди намалувањето на превозот?
Ние обезбедуваме пад на превозот, може да се испрати на производи за вашите клиенти директно.
4.Прашање : дали треба да плаќаат дополнителен данок?
Ние ќе се прогласи парцела како подарок и многу мала вредност , така што нема потреба да се плаќа данок или само помал данок.
5. Прашање : Може да ви обезбеди повеќе попуст ?
Цената на нашата веб страница се финалната цена, повеќето од нив речиси најевтиниот на aliexpress.
Ве молиме да не?т прашајте нè за повеќе попуст, ќе нема одговор и не?т обезбедуваат екстра попуст.
6. Прашање : Дали сите тие се во акции, може да се плати?
Во нормални, сите наши производи се во парк, па можете да нарачате и да плаќаат директно.
Но некое време,ако можеме да се сретнеме со некој нема акции, ние ќе ве известиме пред ние брод, а потоа можете да направите промена или наплата.
7. Прашање : Што е обработка на време?
Откако ќе се плати, ние ќе започне на процесот на нарачка и да се обиде да испрати за вас во рок од 1-3 дена.
Некои големи цел може да ве чини некои повеќе денови, се надеваме на вашето разбирање!
8. Прашање : Ако на производи оштетени или пратката изгубени, она што можам да направам?
Не грижете се,ако постојат било кој квалитет на проблем или оштетени производи,или ако парцели изгубиле,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање на или препратете за вас.

Повеќе информации

Бренд Име:
RONGBIN
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Смола
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
ѓердан ѓердан
Pendant Големина:
слика
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Порака Потсетник
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
ѓердан ѓердан:
Multilayer Ѓердан Ѓердан
Готски Ѓердан Ѓердан:
Црна готски ѓердан ѓердан
лента ѓердан:
црна ѓердан
кожа јаже ѓердан:
сомот ѓердан
шарм ѓердан:
pendant ѓердан
лигавче ѓердан:
Мулти слој тетоважа ѓердан
готски јака:
Ѓердан Ѓердан За Жени
Occassion:
Свадба Партија Ангажман Подароци