.

6PCS 20x22MM 24K Шампањ Златна Боја Галвански Месинг Стебло Лист Остава Шарм Приврзоци Висок Квалитет Diy Накит Додатоци

6PCS 20x22MM 24K Шампањ Златна Боја Галвански Месинг Стебло Лист Остава Шарм Приврзоци Висок Квалитет Diy Накит

221.76
DEN 195.00 -12 %

Износ
Това е достапна


Производ ID : 31820 Име на Производ : Дрво Лист Остава Шарм Приврзоци Материјал : Месинг
Боја : 24 K Шампањ Златна Боја Галвански
Големина : 20x22 MM дупка 2 MM

Повеќе информации

Метална боја:
Шампањ Боја на злато
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
31820
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Дувачкиот
боја:
24K Шампањ Боја на Злато
Големина:
20x22MM hole 2MM
Количина:
6Pcs
Стандард:
ЕУ Еколошки Стандарди