.

Генерички Hubsan X4 H107L Далечинска контрола на авиони додатоци пакет батеријата моторни домување правец на сечилото Четири оска авион

Генерички Hubsan X4 H107L Далечинска контрола на авиони додатоци пакет батеријата моторни домување правец на

806.40
DEN 766.00 -5 %

Износ
Това е достапна


1pcs случај+4set вентилатор +4pcs светилка школка set +4pcs нога +2 парчиња батеријата +4pcs моторни+1pcs Smart cover

Повеќе информации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Технички параметри:
Вредноста 4
Број На Модел На:
H107L
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Пропелери
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични