.

YouNoble Вистински Природен Бисер Pendant Ѓердан,Сребро 925 Pendant со Бисер Ќерка Роденден Подарок Бела 9-10мм 45см синџир

YouNoble Вистински Природен Бисер Pendant Ѓердан,Сребро 925 Pendant со Бисер Ќерка Роденден Подарок Бела 9-10мм

542.40
DEN 407.00 -25 %

Износ
Това е достапна


Име на производ You Noble Вистински Природен Бисер Pendant Ѓердан,Сребро 925 Pendant со Бисер Ќерка Роденден Подарок Бела 9-10мм 45см синџир Бисер Форма
Ориз Бисер Форма Бисер Големина 9-10 mm Бисер боја бела/розова/виолетова Додаток
925 sterling silver Бисер Одделение AAAAA врвот одделение

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
143014305
Број На Модел На:
P1019,бисер pendant
Обликотшема:
Капка Вода
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Certificate Type:
ЦВА
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Повик/Спортски
Метал Печат:
925,Фунта
Приврзоци Тип:
Solitaire
Главниот Камен:
бисер
Страна Камен:
бисер
Бренд Име:
Ќе Благородна
Pendant Големина:
45см
pendant бисер форма:
ориз бисер
сребро pendant бисер боја:
бела/розова/виолетова/мулти боја
pendant accesory:
фунта сребро 925 pendant со бисер
Бисер Квалитет:
AAAAA Врвот одделение
is_customized:
Yes
Ѓердани Приврзоци:
Слатководни бисер ѓердани
природен бисер pendant:
бисер pendant булчински
бисер pendant жени:
бисер накит