.

Висок Квалитет на 8 mm 18 - 36 Инчи Мажите се Прилагодите Должина на Синџирот на Нерѓосувачки Челик Ѓердан Фигаро Синџир на Модни Jewerly

Висок Квалитет на 8 mm 18 - 36 Инчи Мажите се Прилагодите Должина на Синџирот на Нерѓосувачки Челик Ѓердан

105.12
DEN 105.00 -0 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
RINYIN
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
SSC038
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker