.

година зимски машка мода високо квалитетна волна јакни ровот грб Мажите слободно windbreaker волнени overcoat големина М-5XL Бесплатен превозот

година зимски машка мода високо квалитетна волна јакни ровот грб Мажите слободно windbreaker волнени overcoat

4363.20
DEN 2400.00 -45 %

Износ
Това е достапна

Почитувани Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница Посакуваме да имате пријатен шопинг време ! ! ! Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство : 1. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина. 2. Боја : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика. 3. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ако ви се исполнат никакви проблеми,ве молиме обидете се да контактирате со нас,ние сме мило да ви помогне да се справи било каков проблем 4. Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен стока код : A003-F17-P120
Опис Големина
Прирачник Мерка. Постојат можеби 2-3cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината,ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина , јас ќе ви дадам совет.
Азија Големина
(cm)
Рамо
Биста
(cm)
Должина
(cm)
Sleeve
(cm)
М
43
98
82
61
L
44
102
83.5
62
XL
45
106
85
63
2 XL
46
110
86.5
64
3 XL
47
114
87
64.5
4 XL
48
120
88.5
65.5
5 XL
49
126
89
66
6 XL
7 XL
1in=2.54 см Азија големина е мал една големина од Европа и Америка.
Ако не знаете како да се избере големина.можете да ни кажете вашата висина и тежина и градите .обемот,ние ќе ви обезбедиме со точни совети.
Ние ги користиме Азија големина за две или три големина помала од НАС/Евра големина НАС XS=Азија М НАС S=Азија L НИ M=Азија XL НИ L=Азија XXL НИ XL=Азија XXXL НИ XXL=Азија XXXXL НИ XXXL=Азија XXXXXL Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Копот
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Копче
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук,Микрофибер,Волна
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Тип:
Редовни
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните