.

За Хонда Граѓански RHD Двојно Din Радио Fascia со Жици се Подигнат Антена Стерео Панел Цртичка Инсталација Трим Комплет Лице Рамка Рамки

За Хонда Граѓански RHD Двојно Din Радио Fascia со Жици се Подигнат Антена Стерео Панел Цртичка Инсталација

2447.52
DEN 2203.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Звук : квалитет на Звукот може да биде во однос на различните потрошувачи. Кога пратката пристигнува, треба да одбие да го потпише да ја прифати пратката ако најдете било знаци на оштетување или дека производот е скршени или кршен, или се чини дека се различни од опис на производот како што е квантитетот, боја, форма, опрема, итн. Како алтернатива, може исто така да побарате достава на персонал за да се произведе еден сертификат за штетата и да го извести сопственикот на продавницата веднаш.За Хонда Граѓански RHD Двојно Din Радио Fascia со Жици се Подигнат Антена Стерео Панел Цртичка Инсталација Трим Комплет Лице Рамка Рамки
Опис :
Предмет Тип : Fascia
Име на модел : за ХОНДА Граѓански Hatchback 2006-2011 ( Десно Тркало како на слика покажува)
(автомобил-години може да се различни кај различните земји)
Материјал Тип : ABS
Боја Име : Црна
Сместување : Табла
Тип : Двоен Din(178*102mm или 173*98mm)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Производот може да се разликува малку од една прикажани во слика поради причини, како што се светло ефект, монитори, итн. Затоа, важно е дека ти се разјаснат некои прашања, сомнежи или посебни потреби пред да нарачате. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Капацитет : Тоа е нормално дека прикажани капацитет е околу 80% од вкупниот капацитет.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Повеќе информации

Боја Име:
178X10mm, 178X100mm, 173X98mm
Тип На Објект:
Fascias
Објектот Висина:
00inch
Објектот Должина:
178inch
Специјални Функции:
Радио Инсталација
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
Moddod
Година:
2006-2011
Име На Модел:
ЗА ГРАЃАНСКО
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
102inch
Објектот Тежина:
0.2kg