.

U94 PTT Кабелски Приклучок Воена Адаптер Z113 Стандардна Верзија за ICOM IC-F21 IC-F10 двонасочна радио A38 Лов

U94 PTT Кабелски Приклучок Воена Адаптер Z113 Стандардна Верзија за ICOM IC-F21 IC-F10 двонасочна радио A38

612.00
DEN 471.00 -23 %

Износ
Това е достапна

Начин на плаќање : Aliexpress прифати Зачувам/Кредитни
2. Потврди Време : Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours
За испорака
1. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за вашиот локален обичај давачки и даноци
4. Прогласи Вредност : ние прогласи -за секој сет радио.
7, Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нормално, а вкупниот прогласи вредност не повеќе од Ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете порака во ред или не контактирате директно. Доколку купите повеќе од 4-10pcs радија, ние може да се користи на курирската служба DHL или други Изразат како бесплатен превозот, pls контактирајте со нас.
3, ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
За Враќање
1, Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.
Ако вашата нарачка предмети со батерија, обично, ние ќе се користи Холандија пост, (руски, САД, Канада ќе ги користите e-Пакет). Плаќање Време : Откако ќе се направи ред, pls заврши на плаќање
3. За парцела тежина над 2 KG може да изберете DHL, TNT или други изразат затоа, дополнителни трошоци направени од страна на купувачот. Испорака Тежина : Сите парцели испраќаат преку нормална пост се ограничени на тежината во рок од 2 KG, па ако вашиот парцела со прекумерна тежина, ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели.
4 Предмети вратени по. Турција Клиент Известување : Поради Турција се строги за радио увоз, ако купите воки токи и без радио увоз сертификат, pls цел 1-2 парчиња по ред, и ние ќе брод надвор стока без мало кутија, тоа е лесно за царинење.
Почитувани купувачи :
Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации,
ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата,
ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!
U94 PTT Кабелски Приклучок Воена Адаптер Z113 Стандардна Верзија за Воки Токи за полнење за Motorola T6200 Радио Лов
Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитет Поврзани со Z Тактички Bowman Елита II HD01, HD02 Слушалки Боја : Црна Тежина : 88g Приклучок : За ICOM 2pin како на следнава слика
Компатибилен Радио Модели :
IC-02 A, IC-02 AT, IC-02 E, IC-02 N, IC-03 A, IC-03 AT, IC-04 A, IC-04 AT, IC-04 E, IC-12 A, IC-12 AT, IC-12 E, IC-12 GAT, IC-12 GE, IC-24 AT, IC-24 ET, IC-2 A, IC-2 AT, IC-2 E, IC-2 GA, IC-2 GAT, IC-2 GE, IC-2 GXA, IC-2 GXAT, IC-2 GXE, IC-2 GXET, IC-2 N, IC-2 SA, IC-2 SAT, IC-2 SE, IC-2 SET, IC-2i A, IC-2i E, IC-32 A, IC-32 AT, IC-32 E, IC-3А, IC-3 AT, IC-3 FGX, IC-3 FX, IC-3 SAT, IC-40, IC-4008 A, IC-4088 A, IC-4088 E, IC-4088 SR, IC-40 G, IC-40 GX, IC-40 JR, IC-446 S, IC-4А -, IC-4 AT, IC-4 E
IC-4 GA, IC-4 GAT, IC-4 GE, IC-4 GXA, IC-4 GXAT, IC-4 GXE, IC-4 GXET, IC-4 SA, IC-4 SAT, IC-4 SE, IC-4 SET, IC-4i A, IC-4i E
IC-91 A, IC-91 AD, IC-А1, IC-А2, IC-A20, IC-A21, IC-A22, IC-A22 E, IC-A3, IC-A3 E, IC-A4, IC-A4 E, IC-E90, IC-E91, IC-F10, IC-F11, IC-F11 S, IC-F12, IC-F12 S, IC-F20, IC-F21, IC-F21 S, IC-F22, IC-F22 S, IC-F3, IC-F33 GS, IC-F33 GT, IC-F34 GS, IC-F34 GT, IC-F3 S, IC-F4, IC-F43 GS, IC-F43 GT, IC-F43 TR, IC-F44 GS, IC-F44 GT, IC-F4 S, IC-F4 SR, IC-F4 TR, IC-H12, IC-H16, IC-H2, IC-H6
IC-M10 E, IC-M11, IC-М12, IC-М2, IC-M3 EURO, IC-M5, IC-M7, IC-М8, IC-М9, IC-P2 A, IC-P2 AT, IC-P2 E, IC-P2 ET, IC-P3 AT, IC-P4 A, IC-P4 AT, IC-P4 E, IC-P4 ET, IC-Q7 A, IC-Q7 E, IC-S21 A, IC-S21 E, IC-S41 A, IC-S41 E, IC-T21 A, IC-T21 CP, IC-T21 E, IC-T22 A, IC-T22 E, IC-T2 A, IC-T2 E, IC-T2 H, IC-T31 CP, IC-T3 H, IC-T41 A, IC-T41 E, IC-T42 A, IC-T42 E, IC-T7 A, IC-T7 E, IC-T7 H, IC-T81 A, IC-T81 E, IC-T8 A, IC-T8 E, IC-T90 A, IC-U12, IC-U16, IC-U2, IC-U68, IC-U82, IC-V21 AT, IC-V68, IC-V82
IC-W21 A, IC-W21 AT, IC-W21 E, IC-W21 ET, IC-W2 A, IC-W2 E, IC-W32 A, IC-W32 E, IC-X21 AT, IC-X21 ET, IC-X2 A, IC-X2 E, IC-Z1 A, IC-Z1 E, IC-41 S, IC-4088 SR, IC-Q7 E, IC-F4002, IC-F44 GS, IC-FS25 R, IC-F3002, IC-F4 TR, IC-Q7 E
Пакетот Вклучува :
· 1 X U94-PTT
За Плаќање
1.

Повеќе информации

Бренд Име:
XQF
Воки Токи Тип:
Преносни
Тип:
Додатоци