.

HOMEHOW Часовник Форма Торта Мувла 9.2*6*0.7 cm Храна Одделение Силиконски Фондан Украсување Алатки Кујна Печење Алатки Силиконски Калап

HOMEHOW Часовник Форма Торта Мувла 9.2*6*0.7 cm Храна Одделение Силиконски Фондан Украсување Алатки Кујна Печење

128.64
DEN 96.00 -25 %

Износ
Това е достапна


HOMEHOW Часовник Форма Торта Мувла 9.2*6*0.7 cm Храна Одделение Силиконски Фондан Украсување Алатки Кујна Печење Алатки Силиконски Калап
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Торта Cupcake Декоративни Силиконски Калап
Материјал : Храна Одделение Силиконски Калап
Големина : Прибл L 9.2* W 6cm Дебелина 0.7 cm
Облик : Часовникот Форма 3 D Силикони Торта Мувла
Пакет : 1 PC/Многу во Opp Кутија
Функција & Апликација : Најнов Дизајн, DIY Алатки, Лесно се Чисти, Издржливи Торта Cookie Декоративни Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.

Повеќе информации

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
Часовникот Форма Торта Мувла
Бренд Име:
HOMEHOW
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Храна Одделение Силиконски Часовник Форма Торта Мувла
дизајн:
Часовникот Форма Силикони Торта Калап Сапун Чоколадо Мувла 400
Големина:
Approx L 9.2* W 6cm * Thickness 0.7cm Silicone Cake Mold
Пакет:
1PC/Многу Часовник Форма Силикони Торта Мувла во Opp
Предност:
Висок Temperture Отпорни На Висок Квалитет На 1 Година Гаранција Топла Продажба
Функција:
Најнов Дизајн Еко Материјал Лесна Апликација 3D Мувла
Примена:
Cupcake Торта Декорирање Алатки Цвет Гарланд Декоративни Мувла
Поврзани производи:
Торта Cupcake Декорација Силиконски Калап Чипка Мувла
Поврзани Производи 2:
Фондан Торта Sugarcraft Декорација Калапи Цевки Торба Кифла Papercup
сертификација:
Извезени Квалитетот на SGS LFGB CE Сертификат