.

ABS ! Внатрешни Работи За Рено Koleos 2017 2018 Внатрешната Врата Потпирач За Прозорец Лифт Копче За Капакот 4 Трим Компјутери / 2 Боја За Избор

ABS ! Внатрешни Работи За Рено Koleos 2017 2018 Внатрешната Врата Потпирач За Прозорец Лифт Копче За Капакот

1454.40
DEN 1222.00 -16 %

Износ
Това е достапна

Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. Ние сме компанија, нашите ќе имаат некои викенд или празник. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Сите производи се квалитетни проверени.
Yima Авто Делови
Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. Ние сме убедени ќе биде среќен со Купувањето. Се надевам дека ќе може да се разбере. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност. pls инсталирате внимателно. Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. Инаку, договорот е конечна. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Одговара За "Рено" Koleos 2017 2018 Левата рака Drive (Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин. Превозот Политика 1. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Се Враќа Политика 1. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-28 работни дена за пристигнување. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2017 2018
Објектот Ширина:
0cm
Бренд Име:
yimaautotrims
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
Одговара За Левата рака Диск Модел Само
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg