.

BIOAQUA Боровинки Лицето Чистење на Растенијата Екстракт Богата Пенење Лицето Чистење Навлажнувачки Масло за Контрола на Лицето за Нега на Кожата

BIOAQUA Боровинки Лицето Чистење на Растенијата Екстракт Богата Пенење Лицето Чистење Навлажнувачки Масло за

208.80
DEN 188.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет!
Го негуваат кожата, додадете го бара вода
Навлажнувачки, навлажнувачки кожата мазна
Помага да се подобри сувост на кожата
Име на производ : Чистење на Лицето
НЕТО WT : 100g
Големина : Полна Големина
Количина : 1pcs
1 buc Чистење на Лицето

Повеќе информации

Тип На Објект:
Чистење
Функција:
Навлажнувачки
Тип:
Чистење На Лицето
Состојка:
Чистење На Лицето
НЕТО-WT.:
100g
Напон:
None
Број На Модел На:
Други
Пол:
Женски
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
GZZZ:
YGZWBZ
Сертификат Број:
20160694
Количина:
1pcs