.

925 чисто сребро студ earring персоналните мини черепот гроздобер тајландски сребро чисто сребро студ earring уникатен студ earring нови

925 чисто сребро студ earring персоналните мини черепот гроздобер тајландски сребро чисто сребро студ earring

740.16
DEN 600.00 -19 %

Износ
Това е достапна

детали за производот
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Повеќе информации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
МК-E
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
MAOKE
inlaying материјал:
не inlaying