.

beler Квалитетна ABS Пластика 4pcs Вратата Проверете Рака Водоотпорен и Rustproof Заштита на Капакот за Полнење За Lexus GX Е ГШ LS RX ES-КАРАТНО

beler Квалитетна ABS Пластика 4pcs Вратата Проверете Рака Водоотпорен и Rustproof Заштита на Капакот за Полнење

DEN 239.04

Износ
Това е достапна

4pcs Вратата Проверете Рака Водоотпорен Заштита на Капакот за Полнење За Lexus GX Е ГШ LS RX ES-КАРАТНО ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Точка име : компјутери Вратата Проверете Рака Водоотпорен Заштита на Капакот за Полнење За Lexus GX Е ГШ LS RX ES-КАРАТНО Состојба : 100% нов Објект се вклучени :
Вратата се Провери Заштита Покрие x 4 ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Компатибилен :
за Lexus : GX / Е / ГШ / LS / RX / ES / СТ
Функција :
1) Материјал : висок квалитет ABS мека пластика.
2) Компактен, практичен и убава.
3) Совршено се вклопуваат, лесна инсталација.
4) Водоотпорен и Rustproof. Направете вашиот автомобил чиста и безбедна.
Инсталација :
Забелешка : Ако проверете рака веќе е rusty, ве молиме спреј анти- ' рѓа, масло. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Повеќе информации

Бренд Име:
beler
Објектот Должина:
3.5cm
Објектот Ширина:
2.8cm
Објектот Тежина:
32g
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Состојба:
100% нови
Објектот се вклучени:
Вратата се Провери Заштита Покрие x 4
Компатибилен:
За Lexus GX / Е / ГШ / LS / RX / ES / СТ
Материјал:
високо квалитетна ABS мека пластика
Карактеристики:
Водоотпорен и Rustproof. Направете вашиот автомобил чиста и безбедна