.

S603 Висок Квалитет 220 V Жешка жица пена машина пена машина за сечење алатка Работната маса 59* 33*23 cm

S603 Висок Квалитет 220 V Жешка жица пена машина пена машина за сечење алатка Работната маса 59* 33*23 cm

3251.52
DEN 3089.00 -5 %

Износ
Това е достапна


S603 Висок Квалитет 220 V Жешка жица пена машина пена машина за сечење алатка Работната маса
59* 33*23 cm
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : десктоп пена машина за сечење
Модел : S603
Влезен напон : 220 V
Излезен напон : 24 V
Електрична жица со дијаметар : 0.2-0.3 MM
Работната маса : 60*33cm*12cm
Макс сечење ширина : 35cm
Максимална висина на сечење : 25cm
Пакет големина : 65*40*20 CM
Тежина : 8.5 KG

Повеќе информации

Примена:
Електрични Постави Алатка
Бренд Име:
ZJMZYM
Пакет:
Кутија
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
3
Број На Модел На:
S603
Примена:
пена машина за сечење
Тип:
пена машина за сечење
Број На Производ:
FC675
Име на производ:
десктоп пена машина за сечење
Влезен Напон:
220v
Излезниот Напон:
24v
Електрична жица со дијаметар:
0.2-0.3 MM
Работната маса:
60*33cm*12cm
Макс сечење Ширина:
35cm
Максимална висина на сечење:
22cm
Пакет Големина:
65*40*20CM
Тежина:
8.5KG