.

Мажи Жени Nerd Очила Јасно Леќа Eyewear Унисекс Ретро Наочари Очила

Мажи Жени Nerd Очила Јасно Леќа Eyewear Унисекс Ретро Наочари Очила

86.88
DEN 74.00 -15 %

Износ
Това е достапна


100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Боја : Брилијантен Црна. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Рамка Материјал:
Алуминиум
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Наочари
Бренд Име:
flowerhorse
Пол:
Унисекс