.

Wolfsay За Случај Asus Zenfone 3 ZE520KL Случаи ZE520KL Кожа Телефон Торба Случај За Asus Zenfone 3 ZE520KL Покритие За Asus ZE520KL

Wolfsay За Случај Asus Zenfone 3 ZE520KL Случаи ZE520KL Кожа Телефон Торба Случај За Asus Zenfone 3 ZE520KL

201.12
DEN 177.00 -12 %

Износ
Това е достапна


[Број на модел] : За Asus Zenfone 3 ZE520 KL Случај 5.0 инчен
[Материјал] : Направени Од Високо Квалитетна Кожа+Силикони
[Функција] : Жена'Style + Мека TPU+ Мода Шема + Олеснување
[Функција] : Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод во исто време. На увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот.Овие трошоци се купувачот одговорност.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број ,Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Ние ќе брод во 1-4 дена по расчисти исплата (со исклучок на викенд и државни празници). Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има никакви дефекти.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена, во однос на сите прашања.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди со пријатен шопинг искуство.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство,ако има било какви прашања или грижи во врска со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Повеќе информации

Бренд Име:
Wolfsay
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Со Картичката Џеб
Компатибилен Бренд:
ASUS
дизајн:
Симпатична,Обична,Бизнис,Украсени
Големина:
Cover For Asus Zenfone 3 ZE520KL ,For Asus ZE520KL 5.2 inch
дизајн стил:
Луксузна Флип Магнетни Кожа Случаи Паричникот Стојат Картичка Слотови Носителот
Материјал:
Синтетички Кожа мала тежина гума, Силикони TPU Мека Гел
Компатибилен Модел:
Телефон Случај За Asus Zenfone3 ZE520KL ,За Zenfone3 ZE520KL 5.2
Fearute 1:
Заштитете го вашиот телефон од нечистотија,гребнатини
Fearute2:
Мирување на функцијата и Паричникот стил
Style1:
Направени на СТП кожа со мека обвивка од надвор
Стил 2:
Изработен од мека гума да го држите телефонот на внатрешната
Бои:
Skyblue Розова Кафена Црна, Виолетова Сива
се вклопи во толпата:
бизнис Мажи мода жени човек Популарни жена девојка момче