.

10pcs Retevis SMA-F Антена VHF UHF 136-174/400-520MHz за Retevis RT5 RT-5R RT-5RV Шунка Радио Воки Токи J9108D

10pcs Retevis SMA-F Антена VHF UHF 136-174/400-520MHz за Retevis RT5 RT-5R RT-5RV Шунка Радио Воки Токи J9108D

825.60
DEN 702.00 -15 %

Износ
Това е достапна

10pcs SMA-F Антена VHF UHF 136-174/400-520 MHz за Retevis RT5 RT-5 R RT-5 RV Шунка Радио Воки Токи J9108 D 100% сосема нов висок квалитет, фабрика спакувани и никогаш не се користи. Фреквентен опсег : 136-174/400-520 MHz Отпорност : 50 ohm Конектор : SMA женски Часовник : Црна Висина : 12cm (4.72 in) Тежина : 12g (0.42 мл)
Компатибилен со : Retevis RT5 RT-5 R RT-5 RV двонасочна радио
Пакетот Вклучува 10 x RT5 SMA-Женски Антена
Плаќање : 1. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/ Трансфер/ Western Union/webmoney/ TT / Qiwi паричникот /Boleto! 2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Превозот : 1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. 2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета! 3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. 4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Враќање : 1. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена . 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. Повратни информации : Пет ѕвездички искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добра оценка. Ако имате проблем кога ќе го добие или за време на употреба. Ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро.

Повеќе информации

Is_Display:
No
Складирање Канал:
зависи од радио
Бренд Име:
RETEVIS
Максимален Домет:
3km-5км
Димензии:
Антена Должина
Разговор Опсег:
зависи од радио
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
J9108D
Фреквентен Опсег:
Dual Band VHF/UHF
Воки Токи Тип:
Преносни
Материјал:
Други
Воки токи додатоци:
воки токи антена
Преносни радио:
hf transceiver
Хем радио:
радио comunicador