.

6 Компјутери/set Деца бебе Алатка играчки за Полнење Образовни Демонтирање DIY пластични Автомобил Авион модел симпатична Алатка Играчки за момчиња и девојчиња Подар

6 Компјутери/set Деца бебе Алатка играчки за Полнење Образовни Демонтирање DIY пластични Автомобил Авион модел

DEN 1248.00

Износ
Това е достапна


6 Компјутери/set Деца бебе Алатка играчки за Полнење Образовни Демонтирање DIY пластични Автомобил Авион модел симпатична Алатка Играчки за момчиња и девојчиња Подарок
Совршен подарок и образование играчка за деца бебе
материјал : пластика
6 Компјутери/set
Бојата е по случаен избор

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Карактеристики:
Модел
Број На Модел На:
zw0397
Бренд Име:
Monssjay
Предупредување:
не се јадат
Материјал:
Пластични
Употреба:
Градинарски Алат Играчки
Пластични Тип:
ABS