.

Срцето Ѓердан Pendant Накит Сребро Позлатен Мода Ѓердани За Жените Нов Стил Ѓердан Ѓердан Колиер Рас Де Cou

Срцето Ѓердан Pendant Накит Сребро Позлатен Мода Ѓердани За Жените Нов Стил Ѓердан Ѓердан Колиер Рас Де

79.68
DEN 48.00 -40 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Должина:
18 Inches
Бренд Име:
KUNIU
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
LKN208
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
3.0 cm*1.8 cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Накит Тип:
pendant ѓердан