.

Ретро турски Две Прст Прстени Накит Жените Антички Злато Сребро Тон Средината на Прстени Панк Шупливи Надвор Зголеми Цвет Синџир Прстен

Ретро турски Две Прст Прстени Накит Жените Антички Злато Сребро Тон Средината на Прстени Панк Шупливи Надвор

85.92
DEN 78.00 -9 %

Износ
Това е достапна

Во овој случај,pls контактирајте не и дозволете ми да знам колку количина во скршен,ве молиме
e-mail мене она што го сакаат : ви вратат во однос пари или ја за вас.Се врати во рок од 7 дена;
3.Враќање мора да биде во тоа€™s оригинална состојба;
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Ретро турски Две Прст Прстени Накит Жените Антички Злато Сребро Тон Средината на Прстени Панк Шупливи Надвор Зголеми Цвет Синџир Прстен
Опис
100% сосема нов и висок квалитет
Квалитет : ААА+++
Специјален дизајн ќе се направи да изгледа единствен
Тоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработници
Тип : Ретро Прстен
Материјал : Алуминиумски
Боја : Сребрена/Злато
Количина : 1 Парче
Пакет Се Вклучени :
1 x Прстен
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. П : Што е вашиот прстени големина? жените тука е голема,дали имате голема големина?
А : Најмногу,нашите прстен големина е 16-20,еднакви на НАС големина 7, 7.
Ако вашата вкупна вредност е над $150,ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат.
ние може да ви испрати релативно поголеми димензии,како 18,19,20,но не може да ви испрати сите големина 20.
Тоа€™s високо ценети ќе ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?
A : Нормално,ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста подолу $150,и тоа трае околу 20-35 дена да пристигнат.
и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 17-21 покажува,еднакви на НАС големина 7.
Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,хривнија
Сребрен накит,бисери,од не 'рѓосувачки челик jewerly,од не' рѓосувачки челик ѓердан,Pendant накит.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации-
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.П : ми се примени на објект во скршени,што треба да направам?
A : Секој елемент пред превозот е добро проверени,иако ние спакувани добро,тоа се уште не може да се избегне, бидејќи на груб
ракување со превозот на работникот.П : Што добив е различна од сликата,што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци,и нашата стилови ажурирање неделно,ние не може да се испрати токму на
исто како слика шоу.Ние само може да ви испрати слични стилови.
Повеќе предмети :
молиме забележете : Цел над $150,испрати страна на курирската служба DHL/EMS слободни(под земја)за anohter земја, ако вкупната вредност под $380,ако ме плаќаат екстра $45 ,исто така и ние ќе ја испрати на DHL услуга за вас ,тоа обично трае околу 3-8 дена пристигнат ,тоа е побезбеден и побрз )
област земјата област 1 Хонгконг,Макао област 2 Кореја,Тајван област 3 Јапонија област 4 Брунеи,Камбоџа,Брунеи,Камбоџа,Индонезија,Лаос,Малезија,Philipines,Да,Сингапур,Тајланд,Виетнам област 5 Австралија,Кук Острови,Ameriacan Самоа,Кук острови,источен Тимор,Гвам,Kiribati,Нов Зеланд,Нова Каледонија,Niue,Папуа Нова Гвинеја,Saipan,Самоа,Soloman Острови,Тахити,Тонга,Tuvalu,Vanuatu,
Фиџи острови област 6 САД,Канада,Мексико област 7 велика БРИТАНИЈА,Франција,Кипар,Данска,Финска,Германија,Грција,Андора,Австрија,
Белгија,Естонија,Гибралтар,Гренланд,Guemsey,Унгарија,Исланд,Индија,Ирска,Република Италија,Џерси,Латвија,Лихтенштајн,Луксембург,Малта,
Монако,Холандија,, Норвешка,Полска,Португалија,Словенија,Шпанија,Шведска
Швајцарија,Канарските острови,чешка Република
Превозот
1.

Повеќе информации

Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
Pinksee
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
GE01238su
Компатибилност:
Висок квалитет
Функција:
прстен
Површината Ширина:
прилагодете
клучен збор :
кристал прст прстен
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
прстени за жени
клучен збор:
цвет прстен
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes
Клучни зборови:
midi прстен
клучен збор :
жените прстен
Клучни зборови:
Гроздобер Прстен