.

Реконструкција Заптивка Комплет Мотор ЗА FITNissan G11Z L10Z MR20DE MR18DE 1.8 2.0 L L L4 10101-EN228 A0101-EN287 2000-2014

Реконструкција Заптивка Комплет Мотор ЗА FITNissan G11Z L10Z MR20DE MR18DE 1.8 2.0 L L L4 10101-EN228 A0101-EN287

DEN 2160.00

Износ
Това е достапна


Моторот мотокар мотор ремонт колекции
Проектот вклучува :
Цилиндар на главата заптивка, доза цела заптивка, издувната цевка заптивка,
Вентил Покрие Заптивка, масло тавата заптивка, времето покрие заптивка,
Вратило масло фоки, O-прстени, вентил фоки
Други мали дихтунзи, пакување листа.
Реконструкција Заптивка Комплет Мотор ЗА FITNissan G11 Z SYLPHY QASHQAI L10 Z MR20 DE MR18 DE 1.8 2.0 L L L4 10101-EN228 A0101-EN287 2000-2014

Повеќе информации

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Бренд Име:
EAPENERGY
Име На Модел:
10101-EN228 A0101-EN287
Специјални Функции:
Реконструкција Заптивка Мотор Колекции
Зафатнина:
1800cc 2000cc
Година:
2000-2014
Објектот Тежина:
1.3kg
Објектот Ширина:
35cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Објектот Висина:
6cm
Тип На Објект:
Моторот Обнова Колекции
Материјал Тип:
Метални + Пластика
Објектот Должина:
50cm
Реконструкција Заптивка Мотор Колекции:
Реконструкција Заптивка Мотор Колекции