.

Автомобил Воздух Излезот На Пропустливи Прашина Внатрешна Чистење Четкање Нови Почиста Четка За Чистење

Автомобил Воздух Излезот На Пропустливи Прашина Внатрешна Чистење Четкање Нови Почиста Четка За Чистење

60.00
DEN 54.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Автомобил Воздух Излезот На Пропустливи Прашина Внатрешна Чистење Четкање Нови Почиста Четка За Чистење
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластика, Текстил Боја : Зелена и Бела Погоден за чистење на автомобил прашина,тастатура.Три парчиња на четка размавта да се дизајнира,да се мијат повеќе почиста ткаенина за Чистење и метла глава може да се монтажни,лесен за чистење. Пластична рачка има добра еластичност,практично да работат. Најдобро за олеснување на товарот на работа. Должина : 17cm/6.69" Ширина : 3cm/1.18" (Прибл.) Нема Мало Пакет Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 Pc x Четка за Чистење

Повеќе информации

Материјал:
Пластични
Стил:
Scourer
Употреба:
Автомобил
Број На Модел На:
1A0327
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
автомобил scurer