.

5m 5V WS2812B 60LED/M Сон Боја RGB Пиксели, LED Лента Бела ПХБ,Изградена-во WS2811 IC Поединечно Addressable IP65 Водоотпорен

5m 5V WS2812B 60LED/M Сон Боја RGB Пиксели, LED Лента Бела ПХБ,Изградена-во WS2811 IC Поединечно Addressable

DEN 1380.00

Износ
Това е достапна

Пакување Листа : 1pc* 5m WS2812 B LED Лента 60 LED/M IP65 Warerproof ( адаптер & контролер не се вклучени)

Повеќе информации

Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
ws2812b led лента
Led Диоди Број/M:
60/m
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Повод:
дневна соба
Водоотпорен:
Yes
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
WS2812B
Потрошувачка на енергија (W/m):
18W
Напон:
5V
Спецификации (монистра светлина / m):
60