.

Убава Сирена Бања Стакло Налепница Тоалет Тоалет Винил Декоративни Стакло Decals 2WS0062

Убава Сирена Бања Стакло Налепница Тоалет Тоалет Винил Декоративни Стакло Decals 2WS0062

156.00
DEN 94.00 -40 %

Износ
Това е достапна

2 CM
Превозот :
1 Нашите почнувајќи адреса е Кина. ако ставете влажни ѕидови, стареењето, или само четка боја, лепак, може да предизвика налепници исклучува автоматски, или може да предизвика пилинг ѕидови, може да се користи фен за коса топол воздух за сушење наслика на ѕидот или да се биде сам за некое време по стап, но ефектот може да се разликуваат, па ве молиме нашите клиенти изберете паста позиција;
4.
-Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба. Ако предмети сте примиле е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 7 дена по приемот на објектот, ние ќе го замени уште еден нов или да се вратат ако акции надвор (испорака на плаќање не се враќа)
-Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи, ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации.ние може да реконструкција или повторно да ја прати.
Убава Сирена Бања Стакло Налепница Тоалет Тоалет Винил Декоративни Стакло Decals 2 WS0062
Големина : 30*20.тоа зависи од временските услови.купувачот може да ја прими објект во 20-30 работни дена по плаќање направи (исклучени во сабота, недела и државни празници).
2 Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен дена(исклучени во сабота, недела и државни празници), по целосната уплата. Бидете сигурни дека вашата исплата адреса е точна. на некои повеќе големи модел спроведен, срамнети со земја може да биде малку меурчиња се појави, тогаш можете да го користите картичка гребење стружење да се отстрани воздушни меурчиња со игла ќе пробивајте или мал меур ниво може да биде, нема да влијае на севкупниот ефект на pasting;
3.Ние не може да се контролира превозот време.
Повратни информации :
Позитивна повратна информација е добредојдена.летови и вашата локација и сл. Ви благодариме за шопинг. ако не се внимателно налепници во прилог на погрешна позиција, може да се користат нож за парче ѕидот агол подигна надвор, повторно паста, нормално овој производ може да се користи постојано, така што нема да абење;
5.ставете пред најдобро со чиста крпа да ја избрише секоја солза од дрво, тоа е лесно да се залепи, па дури и подобро;
2. DIY серија на производ изгледот големина е блиску, можете да играте неограничена креативност, слободен комбинација и уредување на облик и положба, може да се првите модели се сече со ножици, исечете време да се обрне внимание да не се сечат за да шема дизајн, по првиот принцип на изгледот, и да се создаде уникатен и креативен простор. Ако постои било каков проблем или прашања во врска со објектот или превозот, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа за вас.

Повеќе информации

Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOJA
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Стакло/Бања
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
2WS0062
Материјал:
Винил
боја:
Црна
Големина:
30*20.2CM
Налепница:
вратата налепница