.

Бесплатен Превозот на Големо Фабрика Директно Цинк Легура Студ Earring Со Позлатен Сребрен Сјајна Rhinestones Уво Studs 30pairs/многу

Бесплатен Превозот на Големо Фабрика Директно Цинк Легура Студ Earring Со Позлатен Сребрен Сјајна Rhinestones

DEN 475.20

Износ
Това е достапна


Забелешка : За мешани бои,може да бидат променети во секое време,само се меша во случајни бои,не може да биде точно ист како на сликата покажува.
1. 30pairs/многу.
2. Culori достапни : сребро позлата+бел кристал.
3. Дизајн : на располагање.
4. Материјал : цинк легура обложено со сребро+сјајна rhinestones.
5. уво приклучок : гума.
6. Пакување : 6pairs/кутија за пакување,5boxes/многу.

Повеќе информации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
A530
Главниот Камен:
Бел Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
is_customized:
Yes
Количина:
30Pairs
Големина:
за 8-12mm
дизајн:
како слика