.

Жешка Жени Hairpiece Крофна Косата Коса Braider Додаток Плетење Алатки Updo Создателот Коса Accesories Бесплатен Превозот

Жешка Жени Hairpiece Крофна Косата Коса Braider Додаток Плетење Алатки Updo Создателот Коса Accesories Бесплатен

124.80
DEN 70.00 -44 %

Износ
Това е достапна


Опис Item type : Коса Accesories/Коса Braider Алатка Материјал : Hairpiece Количина : 1 парче Боја : Црна/Кафеава Пол : жените,женски,дами Шема : Лак/Пеперутка/Точка на Печатење
Превозот
Стандардната превозот метод е воздухопловната (редовни начин) кои ќе имаат за 2-3 недели во пренесува. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го изразат начин кој ќе трае околу 1 недели во пренесува, ние ќе ви каже колку екстра такса што треба да се плати. ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела "http : //ntrack.sellerstool.com/"
Начин На Плаќање
Прифаќаме само кредитна картичка,Банкарски Трансфер ,Western Union и Зачувам
Купувачот Гаранција
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине било неутрален/негативна повратна информација или отворање на спорот за нас , ние веруваме дека нашата искрена услуга ќе помогне да се реши овој проблем commendably.
Политика На Враќање
Сите предмети ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. ве молиме вратете го објектот во рок од 14 дена по добивањето на тоа, ако не сте задоволни со вашето купување. Сите пријави се очекува да биде во оригиналните услови, ве молиме ни e-mail, прво за враќање адреса и инструкции.
Ви благодарам многу за вашата потрага по и поддршка.O(∩_∩) O

Повеќе информации

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Лен,Полиестер
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LNRRABC
Тип:
Hairbands
Број На Модел На:
Headwear