.

BCI-1401/BCI-1431 130ML Компатибилни, Мастило Кертриџ Полн Со Пигмент Мастило Внатре За Canon IPF-W6200 IPF-W6400 IPF-W7250 6 Бои

BCI-1401/BCI-1431 130ML Компатибилни, Мастило Кертриџ Полн Со Пигмент Мастило Внатре За Canon IPF-W6200 IPF-W6400

DEN 2277.12

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Бренд Име:
OCBESTJET
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
За Canon BCI-1401 BCI-1431
Обоени:
Yes
Име на производ:
Мастило Кертриџ,Компатибилен Со Мастило Кертриџ
кертриџ број:
За Canon BCI-1401 BCI-1431
Одговараат на печатач 1:
За Canon IPF-W6200 IPF-W6400
Одговараат на печатач 2:
За Canon IPF-W7250
боја:
Б.К C M Y PC ЧАСОТ
јачина:
130ML/PC
Чип Вид:
Инсталиран Со Стабилна Кертриџ Чип
тип на мастило:
Полн Со 130ML Пигмент Мастило Внатре
Гаранција:
1
Состојба:
Бренд Нови