.

YouNoble Вистински слатководни бисер ѓердани pendant,вистински свадба бисер ѓердани за жените мајка роденден, годишнина најдобар подарок

YouNoble Вистински слатководни бисер ѓердани pendant,вистински свадба бисер ѓердани за жените мајка роденден,

1007.04
DEN 655.00 -35 %

Износ
Това е достапна


Име на производ Вистински слатководни бисер ѓердани pendant накит,вистински свадба бисер ѓердани за жените мајка роденден, годишнина најдобар подарок Бисер Форма
ориз бисер форма Бисер Големина 5-6mm Lenght/Материјал 43-45см слатководни бисер
бела,розова,виолетова.мулти боја бисер Бисер Одделение
ААА+ средината одделение

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Pendant Големина:
Слатководни бисер ѓердани
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
N5096 вистински бисер ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Стил:
Романтични
Certificate Type:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
1411040435
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
бисер
Страна Камен:
бисер
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бренд Име:
Ќе Благородна
is_customized:
Yes
Слатководни бисер ѓердани:
вистински бисер ѓердани
бисер ѓердан ѓердан:
бел бисер ѓердани
вистински бисер ѓердани:
бисер pendant ѓердан
свадба бисер ѓердани:
жените бисер ѓердани
Должина:
43cm