.

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер 45J7714 45J7715 45J7717 57Y6349 за Леново A500 A500G A600 A800 A815 A820 X500

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер 45J7714 45J7715 45J7717 57Y6349 за Леново A500 A500G A600 A800 A815

DEN 623.52

Износ
Това е достапна

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер 45 J7714 45 J7715 45 J7717 57 Y6349 за Леново A500 A500 G A600 A800 A815 A820 X500
Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Леново Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : DC 19 V Излез Тековната : 4.74 Слики : Функција : со Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер(без кабелот за напојување) Забелешка : Ако ви треба кабелот за напојување pls дозволете ми да знам пред цел За кабелот за напојување со НАС/ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc

Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
за lenovo
Број На Модел На:
a500
Излезна Струја:
4.74 На
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите