.

ROLILASON Мода Накит Pendant за Убава Девојка Партија Trinket Злато на Ѕвонење Романтична Пурпурна Циркон LNS634

ROLILASON Мода Накит Pendant за Убава Девојка Партија Trinket Злато на Ѕвонење Романтична Пурпурна Циркон LNS634

278.40
DEN 173.00 -38 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Бренд Име:
ROLILASON
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
LNS634
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
12x24mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
квалитет:
Висок
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Главниот Камен Боја:
Виолетова
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Накит Тип:
ѓердан
Ѓердан Тежина:
за 2.46 g
Метал Печат:
Никој
Модел:
LNS634