.

25x35cm трговија на Големо Organza Кеси Organza Drawstring Пошта Подарок Накит Пакување Свадба Кеси,злато срцето и да се зголеми цвет ,50pcs

25x35cm трговија на Големо Organza Кеси Organza Drawstring Пошта Подарок Накит Пакување Свадба Кеси,злато срцето

DEN 720.00

Износ
Това е достапна


Ве молиме да напомена : тоа е рачно изработени производи. големината ќе имаат околу 1cm грешка.

Ако ви треба да знаете повеќе ,ве молиме проверете го ова.

Друг производ
Сакате да ги разгледаме нашите повеќе информации за производот, ве молиме кликнете на нашите !

organza торбичка
големина : 25x35cm
количина : 50pcs
Боја : ве молиме избор на боја.

превозот начин(Бесплатно) време на испорака цел Износ
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 15-60days $10
Кина Пост Воздух Mail 15-60days > $10
epakect(САД,RU,нов зеланд,СО) 7-20days > $10
epakect(GB,НЕМА,АУ,CA,CH,FR,DE,итн.) 7-20days >$20
-
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Повеќе информации

Производ големина:
25x35cm
Бренд Име:
wenpack
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Organza Торбичка
Тип На Производ:
Подарок Перница & Носители
Материјал:
Пластични