.

IKOKY Дилдо Vibrators за Жените Молчи Возрасни Секс Играчки за Жените 30 Брзина Секс Производи G Место Вибратор Двојна Вибрации AV Стап

IKOKY Дилдо Vibrators за Жените Молчи Возрасни Секс Играчки за Жените 30 Брзина Секс Производи G Место Вибратор

558.24
DEN 446.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики : 25 степен свиткување дизајн на врвот-на крајот да може ефективно да го масажа женската Г-точка се Користи безбедно медицински силиконски материјал Двојна силни вибрации за стимулирање на вашите вагината и клиторисот, силни вибрации може да ти овозможи да уживате во супер задоволство На вибратор има 30 различни фреквенција Ултра-тивка дизајн, повеќе практично да Ги користат вибратор е водоотпорен , можете да уживате во туш, или било каде сакате
Спецификација : Боја : Виолетова, Црвена Роза Материјал : Силикон Моќност : 2 x AAA батерии ( Не се Вклучени ) Големина : Прибл 20*5*3.5 cm Тежина : Околу 107g
Приватност Гарантира : Вашата приватност е од најголема важност за нас. Стандардно име на пакетот "играчка"(било кои други услови, ве молиме испратете ни порака), и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба, единствениот човек кој знае што е внатре во пакет е со вас!
Пакет се Вклучени : 1 x Вибратор 1 x Упатство
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.
Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно.
2.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
3.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Па ве молиме контактирајте не за било какви проблеми.Ви благодариме!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
IKOKY
Големина:
1 piece
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Тип:
Стапче
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
11668
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No