.

ЈП Делница Произведуваат Црна VIP Тенка Алуминиумска Цртање Автомобил Стил Амблем Значка Кул 3D Налепница Логото на BMW Ауди Фолксваген Форд

ЈП Делница Произведуваат Црна VIP Тенка Алуминиумска Цртање Автомобил Стил Амблем Значка Кул 3D Налепница Логото

124.32
DEN 50.00 -60 %

Износ
Това е достапна


ЈП Делница Произведуваат Црна Тенка Алуминиумска Цртање Автомобил Стил Амблем Значка Кул 3 D Налепница Лого за ВИП Автомобил Долго Плоштадот / Shield Опис : 100% Сосема Нов Големина : долг/плоштад/shield Материјал : Алуминиум Легура се Обиде да ја заврши на чекори за едно време, не тргни го од едно место и се држи на некоја друга површина за да се избегне лошо adhesiveness ве Молиме љубезно ве молиме имајте предвид,Ако имате било какви прашања во врска со објектот или испорака на информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Алуминиум Налепница
Бренд Име:
WMMWMD
Име На Модел:
Алуминиум налепници
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Ширина:
2.7cm
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Должина:
12cm
дизајн:
зборови
Објектот Висина:
0.1cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Возилото Логото
категорија:
3D
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Алуминиум