.

beler 1Pc Сребрени Додатоци на Chrome Магла Главата Светлина Switch Копчето Покрие Намали за Форд Фокус Избега Kuga 2013 2014 година

beler 1Pc Сребрени Додатоци на Chrome Магла Главата Светлина Switch Копчето Покрие Намали за Форд Фокус Избега

DEN 234.24

Износ
Това е достапна

Хром Магла Главата Светлина Switch Копчето Покрие Намали за Форд Фокус Избега Kuga 2013 2014 ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Точка име : Хром Магла Главата Светлина Switch Копчето Покрие Намали за Форд Фокус Избега Kuga 2013 2014 Состојба : 100% нови Боја : Сребро Објект се вклучени :
Раководител Светлината се Префрлите Копчето Покрие x 1 ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Компатибилен :
2013-2014 Ford Explorer Избега Kuga
2011-2013 Ford Работ
Ford Focus 2012+
Бидејќи постојат различни верзии во различни земји, ве молиме потврдете големината пред да купите.
Функција :
1) Материјал : високо квалитетна ABS Пластика, со Тројно Хром површина
2) 3 M црвено автомобилската двојно страна лента
3) Совршено се вклопуваат, лесна инсталација
4) ги Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини итн..
5) ги Красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебна и уникатна
6) Никогаш не ' рѓа, светла како огледало
Ве молиме забелешка : ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана. По инсталацијата ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од три дена. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Повеќе информации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
beler
Материјал Тип:
високо квалитетна ABS Пластика, со Тројно Хром површина
Година:
2013 2014 година
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Тежина:
25g
Објектот Должина:
9.7cm
Состојба:
100% нови
Функција:
3M црвено автомобилската двојно страна лента
боја:
Сребро.
Компатибилен 1:
за Ford Explorer Избега Kuga 2013 2014 година
Компатибилен 2:
За Ford Работ 2011 2012 2013
Компатибилен 3:
за Ford Focus 2012+