.

Висок Квалитет A4 Б5 А3 Хартија А5 Машина 17 YG 868 Тешки Прирачник Хартија Ножици за Сечење Машина

Висок Квалитет A4 Б5 А3 Хартија А5 Машина 17 YG 868 Тешки Прирачник Хартија Ножици за Сечење Машина

DEN 7536.00

Износ
Това е достапна


ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛ
A3 Магацинот за Хартија Машина десктоп магацинот за хартија машина е high - end гилотина хартија машина. Тој е опремен со металниот сите метални страна мерач со 1/32" резолуција мерења и железница-врз основа на сите метални врати поддршка на арм. Задниот поддршка рака и лесно може да се превртува до сместат поголем некоја d повеќе документи. Таа, исто така доаѓа со сите метална база заштитени со отпорен на гребење на кожата. На
максимална сечење ширина на овој модел е 17", дебелината капацитет на 400 листови од 70 G обврзници трудови, за 1.58" (40mm). Спецификации : Максимална Сечење Ширина 17"(430mm) Сечење Дебелина 0.02"-1.58"(0.5-40mm) 500 Sheets 70 G Хартија Машина Големина 43*41cm Пакет Големина 70*51*35cm Нето Тежина 70 Lb(34kg) Испорака Тежина 82 Lb(37kg)
Карактеристика : Сите метални структура , тешки магацинот за хартија машина. Погодни за сечење магацинот за хартија, книга, документ, списанија,итн.

Повеќе информации

Тип:
Лицето Мелница
Бренд Име:
YunlinLi
Број На Модел На:
YG 868 А3
Материјал:
Метал
Макс сечење дебелина:
40mm
со англиски Упатство:
Yes
Меса скала:
42 * 38 cm
Макс сечење дебелина должина:
42cm
is_customized:
Yes