.

5Pcs Модерна Цвет Сценографијата Дома Декор Платно Ѕид Уметност Сликарство Ѕид Слика Платно Уметност Печатење Од Фото На Платно За Домот

5Pcs Модерна Цвет Сценографијата Дома Декор Платно Ѕид Уметност Сликарство Ѕид Слика Платно Уметност Печатење

2553.60
DEN 1302.00 -49 %

Износ
Това е достапна


1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Услуги на клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Кина Пост Воздух Mail
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
24 часа's онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . EMS : 7 до 10 дена
1 Оригинален 100% "Врвен Квалитет" Платно печатење на слика НАПРАВЕНИ ВО КИНА. Ви благодариме за се што доаѓа. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Големина size1 : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1 (8x14inx2,8x18inx2,8x21inx1) size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16x2,12x24inx2,12x32inx1) size3 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1(16x24inx2,16x32inx2,16x40inx1)
Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority. извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ви благодариме!
2. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Unstretched Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
започнете
en
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин.

Повеќе информации

боја:
20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Број На Модел На:
C00466
Предмети:
Seascape
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Формулиран
Стил:
Спреј Сликарство
Слика Meterial:
ВИСОК КВАЛИТЕТ ААА+++
Декорација:
Дома