.

Vnox Тенка Златна боја Линија Прстен за Мажи Накит 8ММ Црна Волфрам Карбид Прстен

Vnox Тенка Златна боја Линија Прстен за Мажи Накит 8ММ Црна Волфрам Карбид Прстен

917.28
DEN 504.00 -45 %

Износ
Това е достапна


ПРОИЗВОД НАСТАВА Зошто да изберете Волфрамово Карбид Накит? Волфрам Карбид накит не оцрни и оксидираат, Тоа не како сребро ќе се добива црна, Не како бакар накит алергија склони, Не како легура накит, бидејќи на олово. И тоа е неверојатно противалергиски. Таквите предности се направи тоа се повеќе популарен додаток. Ние ќе брод на сите наши цел во рок од 3 работни денови. Испорака метод : Aliexpress Стандард Превозот,безбеден и брз
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
ПРСТЕН ГОЛЕМИНА МЕРЕЊЕ
Сад, Русија големина Велика Британија Бразил големина Франција големина Јапонија големина на Периметар (внатре) 5 15.7 0.5 J 12 49 9 49 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 7 17.3 O 17 54 14 55 8 18.1 П 19 57 16 57 9 18.9 S 21 59 18 59 10 19.8 0.5 Т 24 62 20 62 11 20.6 0.5 V 26 64 23 65 12 21.4 0.5 X 28 67 25 68 13 22.3 31 69 27 70 14 23.1 33 72 29 72.5
Користете помали јажето ќе се подобри
Мерка јаже мора да се стегне(многу важно)
Мерка 2-3 пати ,се мери во милиметри
1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
СЕ ВРАТИ И НАПЛАТА
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
SGS СЕРТИФИКАТ
ЗА VNOX НАКИТ
VNOX е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.

Повеќе информации

Прстен Големина:
8, 9, 10, 11, 12
Број На Модел На:
СВТ-049Vnox
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Метали Тип:
волфрам
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Бренд Име:
VNOX
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Моден
Прстен Големина:
сад стандард