.

1Pc РОДЕН ПРИЛИЧНО Помине Cuticle Nipper Clipper Режа Plier Мртвите Кожата Смена Нокти Помине Уметност Алатка

1Pc РОДЕН ПРИЛИЧНО Помине Cuticle Nipper Clipper Режа Plier Мртвите Кожата Смена Нокти Помине Уметност Алатка

181.92
DEN 155.00 -15 %

Износ
Това е достапна

Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.
4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 35 дена.
2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиенти.
6) ве Молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен .
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата завршен примени.Или не,ве молам, точно пред исплата. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга.
9) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.2 cm
Пакет Содржина :
1 Pc РОДЕН ПРИЛИЧНО Помине Cuticle Nipper
Настава :
Сосема нов и висок квалитет
Тоа е направен од Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик
Ова е професионален cuticle nippers за помине уметност / маникир / педикир
Погоден за професионални салон употреба или домашна употреба. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош . Ако не можете да го добијат тоа по 35 дена.
8) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Плаќања :
1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.
Купи Виножито Cuticle Clipper, ве молиме кликнете подолу на сликата :
Повратни Информации И Услуга :
1) Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници). 10cm
Ширина : Прибл.
7) Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда.
Спецификација :
Количина : 1 Pc
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Должина : Околу.
Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.5 cm
Пакет Големина : Прибл. Ние не може да гарантира пристигнување време.
5) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина).
Притисни Назад Cuticle и Трим Мртвите Кожата и Hangnail .Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Cuticle Режа
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Length
Бренд Име:
Роден Е Прилично
Број На Модел На:
AXP38319