.

Headwear 76pcs/многу Кол 28mm корејски Виножито Боја за Џвакање За Коса Гума бендови kawaii коса додатоци за џвакање девојка украси

Headwear 76pcs/многу Кол 28mm корејски Виножито Боја за Џвакање За Коса Гума бендови kawaii коса додатоци за

DEN 109.44

Износ
Това е достапна


Напомена : За 0-6 Години Девојка , со Дијаметар е 28cm Квалитет : 76pcs Пакување : Opp вреќа

Повеќе информации

Бренд Име:
isnice
Пол:
Девојки
Материјал:
Spandex
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
еластична венчиња
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
TS156
Тип На Објект:
Headwear