.

5 Компјутери Апстракт Зима Снег Пејзаж Модерна Платно Сликарство Сино Езеро Дрво Ѕид Слики Уметност Отпечатоци Постери Дома Декор

5 Компјутери Апстракт Зима Снег Пејзаж Модерна Платно Сликарство Сино Езеро Дрво Ѕид Слики Уметност Отпечатоци

1007.52
DEN 554.00 -45 %

Износ
Това е достапна

Ако треба да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме мора да ни остави порака со плаќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Answer : ___________________________ Note : 1 Како светлосни ефекти,бојата на објекти може да биде малку diffrent од слики.
започнете
крај На Драги Купувачот 1 Шема и боја : Како на сликата покажува 2 Материјал : Платно 3 Услов : Нови 4 место на потекло : Кина 5 Квалитетот : "Врвен Квалитет" Платно печатење на слика(Не рачно изработени сликарство) 6 Тоа е совршена слика драстично ќе красат вашиот дом,канцеларија, хотел,градинарски и така натаму.
Плаќање :
redit Картичка ,запад унија,банкарски трансфер,зачувам?сите достапни. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.Негативни повратни информации не реши ништо. 3 сликата не е рачно изработени,тоа е отпечатен од страна на машини.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
повратни информации
1 : ние зависи од нашите задоволството на клиентите да successd , затоа , вашата повратна информација е од исклучително значење за нас
2 : ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации
3 : контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации, ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми
. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. 2 за Да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот,ова платно печатење на слика е без внатре и надвор рамка,но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.Тоа е прекрасен подарок за вашите наставници,вашиот соучениците, пријателите,вашето семејство,итн.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Повеќе информации

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25CM, 20x30 20x40 20x50CM, 30x40 30x60 30x80CM, 40x60 40x80 40x100CM
Стил:
Модерна
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
Нередовните